Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Rogowiec
    (97-410)

Praca na stanowisku PRACOWNIK POMOCNICZY PRZY PRODUKCJI

PRACOWNIK POMOCNICZY PRZY PRODUKCJI
Rogowiec

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:
- Prace pomocnicze w transporcie wewnątrzzakładowym.
- Czynności przygotowawcze związane z wysyłką towarów.
- Prace pomocnicze przy produkcji.
- Inne prace i czynności zlecone w ramach bieżących potrzeb zamawiającego.
- Utrzymywanie części używanych do produkcji w czystości.
- Zgłaszanie niezgodności w procesie.

Wymagania

Wymagania:
- Chęci do pracy.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie.
- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT.

Oferujemy

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat.
- Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14.
- Wynagrodzenie 18 zł brutto/h na okresie próbnym, po okresie próbnym 20 zł brutto/h.
- Stabilne warunki zatrudnienia.
- Miłą atmosferę pracy.