Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

Pracownik produkcji
Bełchatów

Opis stanowiska

Zadania na danym stanowisku:
- Praca na linii produkcyjnej.
- Obsługa maszyn produkcyjnych.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Dyspozycyjność i zaangażowanie.
- Sprawność fizyczna.
- Motywacja do pracy.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę w godzinach 7-15.
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat.
- Wynagrodzenie 2600 zł brutto + 200 zł brutto premii za dyspozycyjność.
- Bezpieczne warunki pracy.