Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Kamienna Góra
    (58-400)

Praca na stanowisku Pakowacz czekoladek Kamienna Góra

Kamienna Góra

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Pakowacz czekoladek Kamienna Góra

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje pakowaczy czekoladek.

Miejsce pracy: Kamienna Góra

Możliwość pracy dla par.

Możliwość rozpoczęcia pracy:
01.06.2020
08.06.2020
06.07.2020

Opis stanowiska:
- pakowanie czekoladek do zbiorczych opakowań,
- prosta praca przy taśmie,
- praca stojąca lub siedząca.

Wymagania

- zdolności manualne,
- mile widziana książeczka sanepidowska,
- brak przeciwwskazań do pracy,
- dojazd do pracy we własnym zakresie,
- dostępność do pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- wynagrodzenie 12,75 zł netto/ h,
- możliwość zakwaterowania dla pracowników,
- praca w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku.