Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Nowy Tomyśl
    (64-300)

Praca na stanowisku Kucharz

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Kucharz
Nowy Tomyśl

Opis stanowiska

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
• przygotowanie potraw,
• nadzór nad przestrzeganiem porządku i przepisów BHP w kuchni,
• dbanie o estetyczny wygląd przygotowanych potraw,
• nadzorowanie jakości zamawianych produktów oraz racjonalnego dysponowania składnikami,
• przydzielanie zadań i prac pomocnikom i osobom pracującym w kuchni,
• pilnowanie świeżości produktów spożywczych,
• dbanie o ewentualną naprawę lub wymianę akcesoriów i sprzętów kuchennych.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
• posiadasz doświadczenie w pracy w gastronomii (hotele, imprezy cateringowe), a gotowanie to twoja pasja,
• masz doświadczenie na podobnym stanowisku - atut mile widziany,
• cechujesz się wysoką kulturą osobistą,
• jesteś osobą sumienną, która potrafi pracować w zespole,
• posiadasz aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub możesz taką wyrobić.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:
• stałą umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
• szansę rozwoju zawodowego,
• możliwość zakwaterowania (300zł z mediami i internetem),
• obiady pracownicze,
• możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach organizowanych przez firmę.

Kontakt:

Business Bridge Group

tel.: 71 788 05 88

rekrutacje@bbgroup.com.pl