Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. SSPRZEDAŻY, POZYSKIWANIA KLIENTÓW K/M

Warszawa

, JM DATA S.C. ŻEBROWSKI JAROSŁAW, RYCIAK MACIEJ

SPECJALISTA DS. SSPRZEDAŻY, POZYSKIWANIA KLIENTÓW K/M
Warszawa

Opis stanowiska

Obowiązki: osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedażowych, pozyskiwanie i weryfikację telefoniczną kontaktów handlowych, spotkania handlowe, przygotowywanie ofert handlowych, telefoniczne pozyskiwanie klientów oraz opieka nad klientami, prowadzenie zapisów w systemie CRM. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8.15-16.30.

Wymagania

Wykształcenie wyższe, min. 1 rok doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta, mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub/i marketingu, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, dokładność i systematyczność w realizacji założonych zadań, wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne, wysoka kultura osobista, samodzielność w działaniu, umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy

Umowę o pracę na czas nieokreślony.

CV prosimy wysyłać poprzez portal.

Rozpatrywane będą tylko kandydatury zawierające w treści odpowiedź na pytanie: Co jest największym Moim atutem który mogę wykorzystać na tym stanowisku ?