Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Antwerpia
    (Belgia)

Praca na stanowisku Cieśla Szalunkowy - Antwerpia, Bruksela

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Cieśla Szalunkowy - Antwerpia, Bruksela
Antwerpia

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy budowlano-konstrukcyjnej z Belgii, zajmującej się między innymi budową apartamentowców i budynków uzyteczności publicznej, poszukujemy doświadczonych cieśli szalunkowych.

Opis stanowiska:
- praca w zespole cieśli pod nadzorem brygadzisty
- szalowanie ścian, schodów, słupów itp
- udział w pracach betoniarskich

- szalowanie systemami Peri, Doka, Skydeck

- praca na dużych projektach komercyjnych

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie cieśli- mile widziane doświadczenie międzynarodowe
- motywacja do pracy i życia w Belgii
- j angielski na poziomie min B1
- mile widziane prawo jazdy kat B

Oferujemy

- 40h tygodniowo + możliwość nadgodzin
- stawka na start 15.52€ brutto na godzinę / do negocjacji w zaleznosci od doswiadczenia
- praca w sektorze budowlanym + związane z nim dodatki i bonusy
- zakwaterowanie 60€ tygodniowo /pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu
- pomoc polskiego koordynatora w kwestiach rejestracyjno-administracyjnych