Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Zawiercie
    (42-400)

Praca na stanowisku Mechanik / Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Zawiercie

, Talent Partners

Opis działalności firmy

Mechanik / Elektromechanik Utrzymania Ruchu
Zawiercie

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - renomowanej, stabilnej firmy produkcyjnej z siedzibą w Zawierciu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zawiercie

Nr ref. ME/4905

Najważniejsze obowiązki:

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn, urządzeń oraz linii technologicznych,
  • przeprowadzanie konserwacji i przeglądów,
  • naprawy, usuwanie przyczyn awarii, a także diagnostyka oraz bieżące regulacje,
  • dokonywanie niezbędnych modyfikacji parku maszynowego oraz stanowisk produkcyjnych w celu poprawy wydajności pracy,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane kierunki: elektryk, automatyk, mechanik,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej,
  • uprawniania elektryczne do 1kV,
  • znajomość budowy maszyn oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, rysunek techniczny),
  • znajomość standardów TPM i 5S - mile widziana,
  • samodzielność, odpowiedzialność, nastawienie na rezultaty i pracę zespołową,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • duże możliwości rozwoju,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,
  • świadczenia dodatkowe (np. prywatna opieka medyczna).