Branża

  • IT – software

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Project Coordinator

Cała Polska

, KUBO

Opis działalności firmy

KUBO to profesjonalna agencja doradztwa personalnego specjalizująca się w rekrutowaniu personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla w Polsce i za granicą. Nr wpisu do rejestru KRAZ: 10297.

Project Coordinator
Cała Polska

Opis stanowiska

Dla międzynarodowej firmy, jednego z liderów w branży tłumaczeniowej, i IT poszukujemy osoby na stanowisko Project Coordinator'a.

Wymagania

- biegła znajomość języka niemieckiego lub francuskiego

- znajomość języka angielskiego na poziomie B2

- umiejętności z zakresu Microsoft Office, w szczególności MS Excel

- zdolność do pracy w zespole

- profesjonalna obsługa klientów francusko- lub niemieckojęzycznych

Oferujemy

- współpracę w międzynarodowym środowisku,

- rozwój zawodowy, szkolenia,

- prywatną opiekę zdrowotną,

- jasno określoną ścieżkę kariery,