Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Chorzów
    (41-506)

Praca na stanowisku Magazynier / Operator Wózka Widłowego

Chorzów

, Talent Partners

Opis działalności firmy

Magazynier / Operator Wózka Widłowego
Chorzów

Opis stanowiska

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego klienta - nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej o stabilnym kapitale - poszukujemy kandydatów do pracy w Chorzowie na stanowisko:

MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Chorzów

Najważniejsze obowiązki:

  • przyjęcie / wydawanie towaru i produktów,
  • kompletacja towaru i produktów,
  • obsługa wózka widłowego,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą na magazynie.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej na magazynie w firmie produkcyjnej,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • sumienność i rzetelność,
  • chęć i motywacja do pracy,
  • zaangażowanie.

Mile widziane:

  • uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu zero,
  • znajomość systemu SAP.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • praca stacjonarna w siedzibie firmy,
  • możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenie urlopowe).