Branża

  • IT – software

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister Inżynier

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Programista PHP

Programista PHP
Cała Polska

Opis stanowiska

Synergia Konsulting, biuro rekrutacyjne z Zielonej Góry, dla swojego Klienta z Zielonej Góry (prężnie i dynamiczne rozwijającej się firmy IT, zatrudnia ponad 100 osób) do swojego teamu developerów, poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków będzie obejmował:

- udział w projektowaniu,
- implementację,
- utrzymanie modułów platform przez Internet oraz innych projektów rozwijanych przez firmę.

Wymagania

- minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu obiektowym PHP (znajomość frameworków PHP: CakePHP, Symfony lub innych),
- dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL),
- dobra znajomość JavaScript (jQuery lub inne),
- dobra znajomość XML, CSV, JSON,
- dobra znajomość XHTML, CSS i standardów W3C,
znajomość GIT, SVN,
- mile widziana znajomość Web Services (SOAP, REST),
kreatywność,
- komunikatywność.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość dokształcania j.angielskiego (zajęcia z native speaker'em),
- udział w tworzeniu nowych rozwiązań i wpływ na przyszły kształt biznesu,
- elastyczne godziny pracy,
- dostęp do literatury z obszaru IT.