Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Chorzów
    (41-508)

Praca na stanowisku Lakiernik

Chorzów

, Talent Partners

Opis działalności firmy

Lakiernik
Chorzów

Opis stanowiska

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego klienta - nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej o stabilnym kapitale - poszukujemy kandydatów do pracy w Chorzowie na stanowisko:

LAKIERNIK

Miejsce pracy: Chorzów

Najważniejsze obowiązki:

  • malowanie metodą "na mokro",
  • obsługa urządzeń lakierniczych.

Wymagania

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w kontrolowaniu procesu lakierowania,
  • umiejętność ręcznego nakładania proszku aplikatorem,
  • zdolności manualne (precyzja i dokładność),
  • zaangażowanie,
  • odpowiedzialność,
  • chęć dalszego rozwoju.

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie,
  • stabilną pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenie urlopowe).