Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • karlsruhe
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Brukarz Niemcy

karlsruhe

, CPC Consulting Group

Opis działalności firmy

CPC Consulting Group Agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consultig Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Brukarz Niemcy
karlsruhe

Opis stanowiska

CPC Consulting Group Agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji firma CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Agencja zatrudnienia- nr certyfikatu 8148

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BRUKARZA bez znajomości języka niemieckiego

Miejsce pracy: okolice Akwizgranu

Obowiązki:

·       do Państwa zadań będzie należeć budowa i zakładanie ogrodów oraz układanie kostki brukowej

·       będziecie Państwo odpowiedzialni za prace ogrodowo-budowlane

·       pozostałe czynności charakterystyczne dla danego stanowiska

Wymagania:

·       Znajomość j. niemieckiego NIE JEST WYMAGANA !

·       Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku

·       PRAWO JAZDY – WARUNEK KONIECZNY !

·       Motywacja i gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Gwarantujemy:

·       stawkę godzinową: 12,50€ brutto/ha, po pierwszym miesiącu pracy – 13,50€ brutto/ha

·       bezpłatne zakwaterowanie !

·       legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)

·       pracę w pełnym wymiarze godzin - 40 godzin/tygodniowo

·       nadgodziny płatne dodatkowo - 25% stawki godzinowej

·       płatny urlop wypoczynkowy

·       wsparcie koordynatora na każdym etapie rekrutacji i po jej zakończeniu

Zgodnie z obowiązującym prawem CPC Consulting Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO, w przeciwnym razie nie będziemy się mogli z Państwem skontaktować!

Wzór klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LeasingTeam Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Taśmowej 7, do celów związanych z procesem aktualnych i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych pozostałym spółkom Grupy Kapitałowej LeasingTeam oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Informujemy, że pełne dane w zakresie realizacji obowiązku informacyjnego RODO znajdują się tutaj: https://cpcgroup.pl/polityka-prywatnosci/