Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Kouvola
    (Finlandia)

Praca na stanowisku Spawacz MAG 135 - Finlandia.

Kouvola

, D&D Invest Group

Spawacz MAG 135 - Finlandia.
Kouvola

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Finlandia, Kouvola.
Fiński kontrakt
Liczba wakatów: 3
możliwość nadgodzin!! 10 godz / tydzień
Atrakcyjne wynagrodzenie 14,00 euro/godz brutto + dodatki 6,3%
Dodatki za prace zmianową: 1,19eur / godz
Płatny urlop +9% / godz

OPIS STANOWISKA:
Firma zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych oraz elementów spawanych dla przemysłu ciężkiego. Praca polega na spawaniu konstrukcji stalowych maszyn i urządzeń ze stali czarnej o grubości 10-35mm, metoda 135 MAG.

Wymagania

- Umiejętność czytania rysunków
- co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako monter/spawacz w metodzie MAG 135
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Płatny urlop
Zapewniamy ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków,
Praca całkowicie na warunkach fińskich,
Zapewniamy wyposażone mieszkanie,
Miejsce pracy oraz podstawowe usługi są w pobliżu mieszkania,
Pomagamy we wszystkich sprawach urzędowych dotyczących pracownika,
Korzystasz ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii,