Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Księgowa / Księgowy

Gliwice

, Talent Partners

Opis działalności firmy

Księgowa / Księgowy
Gliwice

Opis stanowiska

la naszego Klienta - stabilnej firmy usługowej z siedzibą w Gliwicach, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku  - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. KS/5305

Najważniejsze obowiązki:

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • obsługa klientów w zakresie prowadzenia KPiR, lub pełnej księgowości,
  • przygotowanie deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT),
  • sporządzanie raportów finansowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość przepisów podatkowych,
  • znajomość zasad prowadzenia KPiR,
  • znajomość programu Comarch ERP Optima,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
  • samodzielność, rzetelność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz unormowany czas pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w atmosferze współpracy w dobrze zorganizowanym zespole.
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji.