Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Junior Salesforce Developer/Salesforce Developer

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Junior Salesforce Developer/Salesforce Developer
Wrocław

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy
z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – firmy z branży IT wdrażającej rozwiązania chmurowe – osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy:  Wrocław

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • tworzenie rozwiązań w technologii Salesforce (implementacja oraz konfiguracja) w zależności od potrzeb klienta,
  • kontakt z klientem (ustalanie szczegółów dotyczących wymagań i potrzeb klienta).

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz ukończone studia informatyczne lub jesteś na ostatnim roku studiów,
  • posiadasz roczne doświadczenie w pracy w technologii salesforce,
  • znasz dobrze: JavaScript, HTML5, CSS3,
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • jesteś: otwarty, komunikatywny, odpowiedzialny i zdyscyplinowany,
  • cechują Cię: umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz kojarzenia faktów.

Atuty mile widziane:

  • rozproszony system kontroli wersji GIT,
  • rozwiązania chmurowe (Salesforce, Pardot, Marketing Cloud),
  • webServisy (REST, SOAP),
  • Continuous Integration,
  • certyfikat Salesforce.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • interesującą i pełną wyzwań pracę,
  • elastyczną formę zatrudnienia (B2B lub umowę zlecenie),
  • dynamiczny rozwój/awans i pracę z najnowszymi technologiami,
  • pracę w zespole doświadczonych programistów,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • szkolenia wewnętrzne z tematyki Salesforce.