Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Kołobrzeg
    (78-100)

Praca na stanowisku Inżynier budowy (instalacje sanitarne)

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Inżynier budowy (instalacje sanitarne)
Kołobrzeg

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy realizującej inwestycje z zakresu inżynierii środowiska - osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kołobrzeg

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • koordynowanie i nadzorowanie realizacji robót w oparciu o dokumentację techniczną,
  • ścisła współpraca z kierownictwem budowy, pracownikami, a także podwykonawcami,
  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • udział w procesie wyboru, a następnie kontrolowanie podwykonawców w zakresie realizowanych prac na budowie zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • realizacja robót zgodnie z założonym harmonogramem w oparciu o ustalony budżet projektu,
  • opracowywanie raportów z prac budowlanych, a także przygotowywanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej budowy.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe - Inżynieria Środowiska lub jesteś w trakcie studiów,
  • interesujesz się branżą HVAC,
  • znasz programy do kosztorysowania i projektowania,
  • potrafisz dobrze obsługiwać komputer m.in. środowisko MS Office,
  • cechują Cię: wysoka motywacja do pracy, kreatywność i zaangażowanie.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość ciągłego doskonalenia i rozwoju zawodowego,
  • udział w ciekawych projektach.