Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU

Kraków

, MICROS SP. JAWNA W. Kędra i J.Lic

PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU
Kraków

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- opracowywanie oferty pod kątem merytorycznym (katalogi, katalog www),
- pomoc w rozwoju strony internetowej, uzupełnienia treści w katalogu internetowym,
- analiza możliwych kierunków rozszerzania oferty asortymentowej we współpracy z działem handlowym i działem zaopatrzenia,
- pomoc w realizacji strategii marketingowych,
- tworzenie okresowych raportów skuteczności działań marketingowych.

Wymagania

- wykształcenie związane z elektroniką, automatyką, elektrotechniką lub pokrewnymi (min.zasadnicze zawodowe)
- dobra znajomość języka angielskiego technicznego,
- samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów,
- znajomość rynku podzespołów elektronicznych będzie dodatkowym atutem,
- umiejętność obsługi oprogramowania Adobe (Photoshop, Acrobat) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Umowę o pracę na czas określony.

CV prosimy wysyłać poprzez portal.