Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Ząbki
    (05-091)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA TECHNOLOGII BASENOWYCH I FONTANNOWYCH

Opis działalności firmy

Aqua World rozpoczęła swoją działalność w 2001roku realizując zlecone działania na rynku polskim i w krajach Unii Europejskiej. Wykonujemy instalacje basenowe, fontannowe i SPA w pełnym zakresie Inwestycji: ♦ projektowanie, ♦ wykonanie instalacji, ♦ rozruchy technologiczne, ♦ optymalizacja parametrów pracujących instalacji, ♦ opinie techniczne i fizykochemiczne, ♦ serwis powykonawczy,

SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA TECHNOLOGII BASENOWYCH I FONTANNOWYCH
Ząbki

Opis stanowiska

Firma instalacyjno – budowlana wykonująca baseny i fontanny zatrudni Specjaliste ds. Ofertowania technologii / instalacji basenowych i fontannowych

 OPIS STANOWISKA:

  • Analiza dokumentacji przetargowej oraz dokumentacji technicznej,
  • Sporządzanie wycen, ofert, kosztorysów ofertowych,
  • Wykonywanie obmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej,
  • Dobór urządzeń i materiałów zgodnych z dokumentacją techniczną,
  • Pozyskiwanie i weryfikacja ofert od podwykonawców i dostawców materiałów.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne budowlane,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość programu AutoCAD,
  • Znajomość przynajmniej jednego programu kosztorysowego,
  • Samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Przynajmniej podstawowa znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania,
  • Pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych kontraktów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Charakter pracy: pełen etat,
  • Miejsce pracy: Ząbki