Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Restauracja KFC Matarnia Gdańsk poszukuje pracowników restauracji

Gdańsk

, AmRest Sp. z o.o.

Restauracja KFC Matarnia Gdańsk poszukuje pracowników restauracji
Gdańsk

Opis stanowiska

Obowiązki:

Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klientów poprzez miłą i profesjonalną obsługę
Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji KFC
Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządkuna stanowisku pracy
Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji
Przygotowywanie produktów KFC zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jak najwyższa jakość
Utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania

Otwartość i komunikatywność
Pozytywna energia i pomysłowość
Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
Wyznaczanie ambitnych celów
Umiejętność pracy w zespole
Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana

Oferujemy

Praca na sezon
Ciekawa, stabilna, pełna wyzwań praca
Pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwość rozwoju
Praca w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym, otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów
Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego
Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb
Atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy
Pracę również tylko w weekendy

Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych.
Spodobała Ci się nasza oferta? Prześlij cv poprzez portal.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”
Administratorem danych osobowych jest AmRest Sp. z o.o. z siedzibą przy pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-356 Wrocław. Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w zw. z bieżącą i przyszłymi rekrutacjami). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w wyżej wymienionym celu.