Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Sopot
    (81-701)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Kierownik Działu Sprzedaży

Sopot

, Karczewski Doradztwo Personalne

Kierownik Działu Sprzedaży
Sopot

Opis stanowiska

Obowiązki:

Zarządzanie salonem samochodowym,
Realizacja planów sprzedaży,
Coaching zespołu handlowego,
Motywowanie i inspirowanie sprzedawców,
Kreowanie lokalnych działań marketingowych,
Raportowanie,
Rekrutacja pracowników do zespołu sprzedażowego,
Pomoc zespołowi w pozyskiwaniu nowych Klientów
Dbanie o PR Dealera, Salonu oraz marki. Odpowiednie reprezentowanie Dealera na trójmiejskim rynku. Dbałość o właściwy wygląd Salonu oraz samochodów testowych.
Wnoszenie "własnego wkładu" w pracę zespołową. Dostarczanie własnych pomysłów związanych ze sprzedażą samochodów. Inicjatywa w nowe, nieszablonowe zadania.

Wymagania

Oczekujemy:

Poszukujemy pasjonatów motoryzacji,
Umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi oraz wiedzy związanej ze stylami zarządzania,
Umiejętności budowania zespołu,
Szukamy osób z doświadczeniem sprzedażowym (preferowane: B2B),
Pozytywnego nastawienia do ludzi, otwartości w nawiązywaniu relacji,
Komunikatywności,
Nienagannego wizerunku osobistego oraz kultury osobistej, samoświadomości,
Znajomości technik sprzedaży, perswazji,
Nastawienia na cel i rozwój osobisty,
Zaangażowania w pracę,
Prawa jazdy kategorii "B",
Dobrej znajomości programu Excel.

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników zespołu oraz zaangażowania,
Możliwość rozwoju zawodowego dzięki udziałowi w szkoleniach,
Odpowiednie zasoby rzeczowe: komputer lub laptop, telefon służbowy, dostęp do samochodów testowych,
Dostęp do nowości motoryzacyjnych (testowanie nowych modeli),
Praca dla znanej na całym świecie marki samochodowej.

Opis dodatkowy

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o przesłanie CV wraz z llistem motywacyjnym poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ".
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.