Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Stacjonarny Handlowiec b. sanitarna Warszawa

Warszawa

, Proguest

Stacjonarny Handlowiec b. sanitarna Warszawa
Warszawa

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma, która oferuje zintegrowane usługi materiałowe dla instalatorów, firm budowlanych, sklepów i hurtowni, przemysłu oraz infrastruktury w zakresie branży m.in. sanitarno-grzewczej. Kilka branż technicznych w jednym miejscu to główny atut firmy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy dla klienta, który jest światowym dostawcą materiałów technicznych poszukujemy osoby na stanowisko:
Handlowiec Stacjonarny

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- obsługę klientów w oddziale firmy;
- doradztwo techniczne w zakresie asortymentu;
- sporządzanie ofert techniczno – handlowych;
- serwis posprzedażowy.

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:
- znajomość produktów z branży sanitarno-grzewczej;
- łatwość przyswajania zagadnień technicznych;
- mile widziane wykształcenie kierunkowe techniczne;
- łatwość budowania relacji interpersonalnych.

Oferujemy

Firma oferuje:
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i rozpoznawalnej marce;
- wynagrodzenie, składające się z wysokiej części stałej oraz premii;
- stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku;
- profesjonalny pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego;
- prywatną opiekę medyczną;
- kartę MultiSportu;
- ubezpieczenie grupowe;
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: telefon, laptop.