Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Toruń
    (87-100)

Praca na stanowisku KONSTRUKTOR

KONSTRUKTOR
Toruń

Opis stanowiska

  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • konwersja posiadanej dokumentacji technicznej 2D w 3D (Inventor)
  • wsparcie konstruktora w procesie projektowym
  • współudział w projektowaniu oraz testowaniu prototypów
  • współpraca z warsztatem oraz konstruktorami mechanikami, zespołami konstrukcji napędów hydraulicznych i elektrycznych
  • optymalizacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych
  • stałe podwyższanie kwalifikacji konstrukcyjnych i projektowych, specjalizacja w wybranej dziedzinie budowy maszyn

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana mechanika i budowa maszyn)
  • znajomość podstaw konstrukcji maszyn,
  • znajomość rysunku technicznego maszynowego
  • podstawowa wiedza z zakresu wytrzymałości materiałów, materiałoznawstwa i obróbki cieplnej
  • znajomość programów komputerowych wspomagających projektowanie
  • sprawna obsługa narzędzi pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • aktywny udział w rozwoju produktów własnych firmy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacji zawodowej

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę
  • pracę w małym zespole
  • wsparcie konstruktora wiodącego
  • dużą samodzielność w działaniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stałej podstawy i premii uzależnionej od wyników
  • solidne przygotowanie do nowej roli
  • możliwość szkoleń i podnoszenia własnych kwalifikacji,
  • pracę w zgranym zespole
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dodatkowe benefity, m.in. pakiet socjalny, czy grupowe ubezpieczenie na życie