Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Rogowiec
    (97-410)

Praca na stanowisku SAMODZIELNY KSIĘGOWY

SAMODZIELNY KSIĘGOWY
Rogowiec

Opis stanowiska

Zadania na w/w stanowisku:
- Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem rachunkowym i podatkowym.
- Rozliczanie podatku VAT, WHT, akcyza, przygotowywanie deklaracji i JPK.
- Dekretacja i księgowanie dokumentów.
- Analiza i bieżąca kontrola zapisów księgowych.
- Udział w procesie zamykania miesiąca.
- Bieżąca komunikacja z pozostałymi działami w spółce

Wymagania

Wymagania jakie stawiamy kandydatom:
- Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
- Wiedza w obszarze księgowości.
- Praktyczna znajomość podatków.
- Sumienność, dokładność, dotrzymywanie terminów, umiejętności analityczne.
- Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów.
- Aktywne podejmowanie zadań i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
- Nastawienie na rozwój zawodowy pracownika.
- Pracę w środowisku międzynarodowym.
- Poszerzenie umiejętności zawodowych.
- Bezpłatną opiekę medyczną połączoną z ubezpieczeniem grupowym w PZU.
- Karnety sportowe.
- Atrakcyjny pakiet socjalny.