Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Opiekunka do żłobka

Gdańsk

, Edu - Maluszek

Opiekunka do żłobka
Gdańsk

Opis stanowiska

Zatrudnię studentkę położnictwa/pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej/pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej do prywatniego żłobka na Zaspie.
Praca od lipca w wymiarze 5 - 8 godzin dziennie z opcją przedłużenia zatrudnienia na rok akademicki - możliwość dostosowania godzin pracy (studentka stacjonarna) do zajęć na uczelni.
Od kandydatki wymagamy odpowiedzialności, rzetelności, zaangażowania i wysokiej empatii do dzieci.

Wymagania

Oferujemy

Prosimy o zgłoszenia poprzez portal.