Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Toruń
    (87-100)

Praca na stanowisku PROCESS ENGINEER - KONSTRUKTOR

PROCESS ENGINEER - KONSTRUKTOR
Toruń

Opis stanowiska

  • projektowanie konstrukcji stalowych oraz oprzyrządowania
  • wykonywanie dokumentacji technologicznej oraz norm materiałowych
  • prowadzenie nadzoru technologicznego
  • dokonywanie zmian w dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej
  • terminowa realizacja zadań z harmonogramu projektu
  • weryfikacja zapytań ofertowych (w tym u Klienta) pod kątem technicznym
  • opracowywanie danych do zapytań ofertowych zleceń usługowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość Autodesk Inventor / AutoCad
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość Solid Works
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem, procesów spawania lub obróbki cieplnej konstrukcji stalowych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności o doświadczenia
  • pakiet socjalny
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • możliwość rozwoju zawodowego