Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Montażysta mebli twardych

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Montażysta mebli twardych
Cała Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Warszawa

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • montaż mebli hotelowych na obiekcie (aneksy kuchenne, szafy itp.)

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie oraz potrafisz sprawnie montować meble,

  • jesteś dokładny i sumienny,

  • jesteś dyspozycyjny i potrzebujesz podjąć pracę w szybkim czasie.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • pracę dla 4-6 osobowej ekipy montażowej u wiodącego producenta mebli,

  • pracę od zaraz do połowy sierpnia w oparciu o umowę B2B (20zł-25zł netto/godz) lub zlecenie (ok. 30zł brutto/godz),

  • możliwość wypracowania dodatkowo płatnych nadgodzin.