Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Pracownik logistyki / Technik

Szczecin

, Van Graaf

Pracownik logistyki / Technik
Szczecin

Opis stanowiska

Van Graaf to odnoszący sukcesy, międzynarodowy Dom Mody z bogatą tradycją.
Od 2001 roku dynamicznie rozwijamy swoją działalność na terenie Europy. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

• Przyjmowanie oraz kontrola dostaw
• Przygotowywanie towaru do sprzedaży
• Odpowiedzialność za wymianę towaru pomiędzy filiami
• Dbałość o poprawne działanie magazynu
• Utrzymywanie sklepu w dobrym stanie technicznym
• Przeprowadzanie rearanżacji powierzchni wystawowej sklepu
• Nadzorowanie terminowości przeglądów technicznych oraz drobnych napraw
• Koordynacja działań firmy sprzątającej

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatek i Kandydatów:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem
• Mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Umiejętność współpracy w zespole
• Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku pracy
• Pozytywną atmosferę w zespole
• Pakiet świadczeń pracowniczych w tym opieka medyczna w Lux Med
• Zniżkę na zakup dowolnych towarów z całości oferowanego przez nas asortymentu
• Komplet odzieży służbowej

Prosimy o przesyłanie aplikacji z zaznaczeniem nazwy stanowiska poprzez portal.

Jednocześnie prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"