Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji - operator prasy

Poznań

, Serwis Personalny

Opis działalności firmy

Jesteśmy firmą doradczą z branży HR. Głównie zajmujemy się rekrutacjami niższego i średniego szczebla, a także wynajmem pracowników. Nasze ponad 10-letnie doświadczenie w zatrudnianiu również obcokrajowców sprawiło, że priorytetem dla nas jest pomoc cudzoziemcom w legalnym pobycie oraz pracy w Polsce. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań rekrutacyjnych, co pomaga w dostosowaniu się do zmieniających się warunków rynku pracy.

Pracownik produkcji - operator prasy
Poznań

Opis stanowiska

 -bieżąca kontrola wykonanych produktów
-wkładanie arkuszy metalowe do prasy zgodnie z instrukcją
- sprawdzanie wyrobu pod względem jakościowym zgodnie z wytycznymi
- uzupełnianie dokumentacji stanowiskowej
- przyjmowanie oraz przekazywanie zmiany
- dbanie o stanowisko pracy
- Produkcja części samochodowych do samochodów

Wymagania

- posiadanie zdolności manualnych
- wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z przepisami BHP
- chęć do pracy
- wysoka kultura osobista

Oferujemy

- atrakcyjną stałą stawkę godzinową i premie za nadgodziny, oraz frekwencję
- pracę od poniedziałku do piątku oraz w weekendy(dodatkowo), w systemie 3 zmianowym
- opiekę koordynatora
- bezpłatny transport z Rondo Sródka