Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds Obsługi Klienta

Szczecin

, COMgraph Sp. z o.o.

Specjalista ds Obsługi Klienta
Szczecin

Opis stanowiska

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- minimum roczne doświadczenie w obsłudze klientów w firmie usługowej
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
- umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się, współpracy
- zaangażowania i konsekwencji w działaniu

Oferujemy

- zatrudnienie w stabilnej firmie
- kontakt z nowoczesnymi technologiami stosowanymi w poligrafii
- możliwości rozwoju
- kompleksowy i profesjonalny program szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV oraz LM poprzez portal z dopiskiem "Specjalista ds Obsługi Klienta".
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli na aplikacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)".