Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Pracownik restauracji North Fish

Szczecin

, North Fish

Pracownik restauracji North Fish
Szczecin

Opis stanowiska

Pozytywna praca dla pozytywnych osób

Jeśli najważniejsza dla Ciebie jest dobra atmosfera i praca z pozytywnymi ludźmi – trafiłeś w 10kę

Sam chcesz zdecydować o stanowisku? nie ma sprawy Obsługa? praca na kuchni? – weź los w swoje ręce !

Wymagania

Oferujemy

Elastyczny grafik, świetni ludzie, dobra atmosfera, jasny system wynagrodzeń + bonus – premie dla najlepszych… !!!

Chcesz pracować z nami?– nie czekaj wyślij CV klikając APLIKUJ!