Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Oirschot
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku pracownik magazynu firmy kurierskiej (Oirschot, Holandia) - rekrutacja online

Opis działalności firmy

Randstad jest globalnym liderem branży HR specjalizującym się w usługach doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Wspieramy ludzi i organizacje w osiąganiu ich prawdziwego potencjału. Osiągamy to poprzez połączenie siły współczesnej technologii z naszą pasją do ludzi. Nasze podejście nazywamy human forward.

Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji pracowników tymczasowych, dostarczamy także specjalistów zatrudnianych na stałe. Oferowane przez nas rozwiązania HR obejmują m.in. outsourcing procesów rekrutacyjnych oraz outplacement. Randstad jest obecny w 39 krajach na całym świecie, w ponad połowie z nich znajduje się w czołówce trzech najlepszych firm w branży. W 2017 roku w 4 858 oddziałach zatrudnionych było 38 331 pracowników, zaś dochód firmy wynosił 23,3 miliardów euro, co w listopadzie 2018 roku dało nam miejsce na podium i tytuł lidera wśród firm z branży HR.

Randstad powstał w 1960 roku, centrala znajduje się w Diemen w Holandii. Randstad N.V. jest notowany na giełdzie NYSE Euronext Amsterdam. Więcej informacji: https://www.randstad.com.

pracownik magazynu firmy kurierskiej (Oirschot, Holandia) - rekrutacja online
Oirschot

Opis stanowiska

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli szlifować Ci język angielski i rozwijać się zawodowo? Chcesz zwiedzić inny kraj? Z nami możesz to wszystko osiągnąć.  Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Holandii!

Czekamy na Ciebie z super ofertą.

  • załadunek oraz rozładunek produktów w magazynie firmy kurierskiej
  • obsługa wózka typu EPT
  • układanie towarów

Wymagania

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min 8 tygodni
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy jako dodatkowy atut
  • numer bsn / sofi jako dodatkowy atut
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy

  • pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad oraz Tempo-Team
  • wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: od 10,34 euro do 14,69 euro
  • cotygodniowe wynagrodzenie
  • możliwość awansu zawodowego
  • możliwość pracy na dłuższy okres czasu
  • zakwaterowanie służbowe: w pełni wyposażone, dobre warunki
  • opłata za zakwaterowanie 99 euro/tydzień oraz 23,41 euro/tydzień ubezpieczenie
  • bezpłatny transport służbowy
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • dobre warunki oraz atmosfera w pracy