Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Kierownik Projektów – posadzki przemysłowe

Łódź

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Kierownik Projektów – posadzki przemysłowe
Łódź

Opis stanowiska

SMART-HR - JesteśmyAgencjąRekrutacyjnąrealizującąambitneprojektyrekrutacyjnedlanaszych Klientów.Cechujenasprecyzjaw działaniuorazkrótkiczasrealizacjizleceń.

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjno-instalacyjnej, świadczącej usługi dla wielu gałęzi przemysłu i handlu, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Łódź, woj. łódzkie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie realizacją prowadzonych projektów, w tym zarządzanie ekipami instalacyjnymi,
  • Nadzór nad kosztami projektowymi i współpracą z podwykonawcami,
  • Zapewnienie terminową realizacją wykonania prac,
  • Wsparcie procesu sprzedaży polegające na analizie potrzeb klientów i przygotowaniu ofert,
  • Wykonywanie przedmiarów oraz projektów testowych,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa BHP w czasie prowadzenia prac,
  • Raportowanie do Kierowników Regionalnych i Kierownika Sprzedaży.

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów (preferowane doświadczenie w branży budowlanej lub przemysłowej),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność oceny stanu pracy pod względem poziomu wykonania prac, realizacji i planowania harmonogramów, kosztów i niezbędnych zasobów ludzkich,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • Samodzielność, kreatywność i dynamizm w działaniu,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Dobra organizacja, wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • Współpraca na zasadach B2B lub na innej podstawie w zależności od preferencji kandydata,
  • Szkolenie produktowe i praktyczne,
  • Atmosferę współpracy i wzajemnego szacunku w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej dziedzinie.