Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Konsulting Telefoniczny/Obsługa Klienta

Białystok

, CALLCENTER 2P

Konsulting Telefoniczny/Obsługa Klienta
Białystok

Opis stanowiska

Wymagania

-dyspozycyjności i punktualności
-obsługi komputera
-umiejętności pracy w grupie
-zaangażowania
-kreatywności
-ambicji
-determinacji

Oferujemy

-stawkę podstawową od 7-7, 5 zł netto(gwarantowane)do 12 zł netto za godzinę pracy
-prowizję
-możliwość premii(miesięczna, kwartalna)
-konkursy(do wygrania nagrody rzeczowe)
-dla najlepszych darmowe karnety do fitness club i dodatkowe ubezpieczenie medyczne
-imprezy integracyjne:)
-jasna i klarowna ścieżka awansu(kariera)
-dla najlepszych wystawiamy rekomendacje do salonów sprzedaży i biur naszych kontrahentów
-dobrą atmosferę w pracy w mega pozytywnym zespole:)
-szkolenia i pomoc w wdrożeniu w projekt

Twój wiek doświadczenie nas nie interesuje.Najważniejszy jest rozwój i podnoszenie Twoich umiejętności.

Prosimy o wysyłanie CV poprzez portal.