Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Trzebnica
    (55-100)

Praca na stanowisku Import Specialist

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Import Specialist
Trzebnica

Opis stanowiska

Miejsce pracy:  okolice Trzebnicy

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • zarządzanie całym procesem związanym z importem towarów,
  • planowanie harmonogramów zamówień (koordynowanie procesów zakupowych, reklamacji, dokumentacji dostaw itp.),
  • zarządzanie strategią wprowadzania nowego towaru na rynek,
  • stały kontakt z dostawcami towaru z Chin,
  • zarządzanie procesem certyfikacji CE w Chinach,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji oraz dokumentacji  związanych z importem towarów, a także aktualizowanie danych w systemach,
  • odpowiedzialność za przygotowanie i kontrolowanie pod kątem merytorycznym materiałów promocyjnych, informacyjnych oraz katalogów towarów,
  • współpraca z działem marketingu w zakresie działań marketingowych w mediach społecznościowych itp.,
  • prowadzenie rejestrów wyrobów koncesjonowanych,
  • kontrola i korekta etykiet produktów, oznakowań kartonów, nanoszenie poprawek graficznych na instrukcje obsługi, etykiety itp.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz przynajmniej roczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku w imporcie towarów,
  • posiadasz wykształcenie min. średnie,
  • znasz język angielski pisany i mówiony na poziomie umożliwiającym swobodne zawieranie transakcji handlowych,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • znasz dobrze MS Office, a także programy graficzne,
  • cechują Cię: duża samodzielność i konsekwencja w działaniu, komunikatywność, a także zdolności analitycznego myślenia,
  • jesteś zorganizowany oraz wykazujesz inicjatywę w wykonywaniu zadań,
  • znasz mechanizm funkcjonowania mediów społecznościowych i potrafisz go wykorzystać w praktyce.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia (UoP),
  • opiekę medyczną.
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,
  • stałe godziny pracy,
  • pracę w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dodatkowe szkolenia.