Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Tampere
    (Finlandia)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji / Finlandia.

Tampere

, D&D Invest Group

Pracownik produkcji / Finlandia.
Tampere

Opis stanowiska

Praca za granicą: Finlandia.
Liczba wakatów: 12

Pracownik produkcji okien i drzwi drewnianych
Stanowisko: Pracownik produkcji (mile widziane również kobiety)
Podwajamy zatrudnienie, dlatego przyjmujemy kobiety i mężczyzn do wszystkich działów produkcji:
- stolarnia (stolarnia, wycinka)
- obróbka maszynowa (Integra, Penta, CNC)
- lakiernia
- uszczelkowanie
- szklenie
- silikonowanie
- kontrola jakości

Wymagania

język angielski w stopniu komunikatywnym
dyspozycyjność,
dyscyplina i dokładność,
mile widziane doświadczenie,
brak nałogów.
CV po angielsku

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie,
niezbędne do pracy narzędzia.
możliwość regularnych zjazdów do Polski
w pełni wyposażone zakwaterowanie,
Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
ubezpieczenie
kontrakt z firmą w Finlandii
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
ubezpieczenie / Korzystasz ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii.