Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Kierownik Produkcji

Kierownik Produkcji
Zielona Góra

Opis stanowiska

  • kompleksowe zarządzanie procesami produkcyjnymi,
  • ­organizacja, nadzór i koordynacja działań związanych z przygotowaniem produkcji, zaopatrzeniem, produkcją, kontrolą jakości,
  • określanie i formułowanie polityki i strategii produkcyjnej firmy; wyznaczanie celów kluczowych; opracowanie (z uwzględnieniem sytuacji firmy i zapotrzebowania rynku),
  • analiza i wdrożenie średnio i długoterminowych planów produkcji oraz kontrola ich realizacji,
  • kompleksowe zarządzanie stanem zapasów magazynowych firmy.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość branży technicznej,
  • mile widziana znajomość branży elektrotechnicznej lub przetwórstwa PCV,
  • ­ wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • ­ trzyletni staż pracy na stanowisku kierowniczym w obszarze zarządzania produkcją,
  • ­ mile widziany certyfikat certyfikat CPIM ­ Certified in Production and Inventory,
  •  Management zgodnie ze standardami APICS,
  • ­ doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • ­ dobra znajomość języka angielskiego,
  • ­ biegła obsługa komputera.

Oferujemy

  • Pracę w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Motywujący system wynagradzania,
  • Rozwojowe środowisko pracy oraz możliwość awansu,
  • Wdrożenie do organizacji - w tym kompleksowy  pakiet szkoleń min. asortymentowe,
  • Pełne wsparcie marketingowe i techniczne