Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Konsultant infolinii obsługowej - praca dla studentów

Kielce

, CCIG GROUP

Konsultant infolinii obsługowej - praca dla studentów
Kielce

Opis stanowiska

Wiemy, co warto powiedzieć. W ofercie naszego call center znajdują się wszystkie kanały komunikacji, zarówno te tradycyjne, jak i te nowoczesne, w oczekiwany sposób odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów. Cechuje nas elastyczność, wysoka jakość i nastawienie na realizację celów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do obsługi nowego projektu infolinijnego.

Wymagania

Konsultant infolinii obsługowej

Twoje zadania:

- odbieranie połączeń przychodzących,
- udzielanie informacji.

Oferujemy

Jeżeli:

- posiadasz wykształcenie min. średnie,
- jesteś dyspozycyjny/-a co najmniej 100 - 160 godzin w miesiącu,
- jesteś gotowy/a do pracy zmianowej,
- cechuje Ciebie pozytywne nastawienie do pracy! :)
- jesteś osobą komunikatywną, łatwo nawiązującą relacje i lubisz pracę z ludźmi,

Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do naszego zespołu, gwarantujemy, że:

- rozwiniesz swoje umiejętności!
- otrzymasz ciągłe wsparcie managera i trenera, pakiet szkoleń,
- codziennie rano napijesz się pysznej kawy, w tygodniu otrzymasz świeże owoce, skorzystasz z naszej strefy relaksu,
- zapewnimy Tobie świetną atmosferę w pracy :)
Jeżeli to ogłoszenie jest dla Ciebie, aplikuj jak najszybciej! Czekamy na Ciebie!