Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Zielona Góra
    (65-503)

Praca na stanowisku Hydraulik w Niemczech

Opis działalności firmy

BLOKADA PRACODAWCY - SPRAWDZIĆ EMAIL UŻYTKOWNIKA Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej ProJob z Zielonej Góry. Dzięki naszemu doświadczeniu i kontaktom z niemieckimi partnerami oferujemy profesjonalną pomoc w znalezieniu pracy. Działamy głównie w zakresie zawodów rzemieślniczych oraz związanych z produkcją.
Szukasz pracy za granicą?
Wyślij swoje CV.

Hydraulik w Niemczech
Cała Polska

Opis stanowiska

Jesteś Hydraulikiem? Szukamy właśnie Ciebie do pracy w Niemczech.
Wysokie zarobki + diety za każdą przepracowaną godzinę. Praca na warunkach niemieckiej umowy o pracę.

Wymagania

- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie
- prawo jazdy
- własny środek transportu ( mile widziany )

Oferujemy

- zatrudnienie na warunkach niemieckich
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie na koszt pracodawcy
- składki i podatki odprowadzane w Niemczech
- możliwość regularnych wyjazdów do Polski
- ubezpieczenie dla pracownika
- respektowane prawo do urlopu
- stały kontakt z biurem w Polsce

Wyślij swoje CV na adres:
e-mail: projob.praca@gmail.com
lub skontaktuj się z nami:
( +48 ) 691 209 763 lub ( +48 ) 889 603 817