Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Genk
    (Belgia)

Praca na stanowisku Dekarz dachów płaskich - Genk, Belgia

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Dekarz dachów płaskich - Genk, Belgia
Genk

Opis stanowiska

  • • Przygotowywanie podłoża, układanie izolacji;
    • Praca z palnikiem: praca z papą termozgrzewalną lub membraną EPDM;
    • Obróbki blacharskie;
  • praca na wysokościach
  • praca w grupie

Wymagania

  • • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na dachach płaskich;
    • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego
    • doświadczenie z papą termozgrzewalną oraz membraną EPDM;
  • umiejętność pracy zarówno w zespole jak i samodzielnie
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie do pracy zagranicą

Oferujemy

• wynagrodzenie: 15,50 €/h
• w pełni legalne zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy o pracę
• dodatek wakacyjny (zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii - 15.38% rocznych zarobków brutto)
• premię roczną (w wysokości 8.15% rocznych zarobków brutto)
• dodatek rodzinny
• pozostałe premie, bonusy i inne świadczenia zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
• zorganizowanie wszelkich formalności związanych z pobytem i zatrudnieniem w Belgii
• opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
• jednorazowy zwrot kosztów przejazdu do Belgii
• zorganizowanie zakwaterowania: płatne 60 EUR/tydzień za pokój jednoosobowy
• stałe kontrakty
• ubranie robocze