Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Toruń
    (87-100)

Praca na stanowisku Kierownik wydziału spawania konstrukcji stalowych

Kierownik wydziału spawania konstrukcji stalowych
Cała Polska

Opis stanowiska

- zarządzanie podległym zespołem – 50 osób

- zarządzanie procesem produkcji - nadzór nad realizacją planów produkcyjnych oraz jakością produkcji

- planowanie i kontrola procesów produkcyjnych

- realizacja celów produkcyjnych oraz jakościowych

- optymalizacja procesów produkcji mających na celu ciągłą poprawę jakości i efektywności,

- inicjowanie zmian produkcyjnych podnoszących efektywność

- rozwiązywanie problemów produkcyjnych

- utrzymywanie kosztów produkcji na założonym poziomie

- ciągły nadzór i praca nad zmniejszaniem kosztów produkcji.

- współpraca z pozostałymi działami organizacji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne ( Mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)

- doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym

- znajomość zagadnień procesów spawania i montażu konstrukcji do spawania

- znajomość rysunku technicznego

- odpowiedzialność i szybkość w podejmowaniu decyzji

- dyspozycyjność

- bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

- zdolności komunikacyjne oraz zarządcze

- zaangażowanie i rzetelność przy wykonywaniu obowiązków

- mile widziana znajomość języka angielskiego

- mile widziany certyfikat inżyniera spawalnika EWE

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w prestiżowej branży

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

- pakiet socjalny

- umowę o pracę w pełnym wymiarze

- możliwość rozwoju zawodowego