Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Myślenice
    (32-400)

Praca na stanowisku Wykładanie towaru - Biedronka

Myślenice

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Wykładanie towaru - Biedronka
Myślenice

Opis stanowiska

Lokalizacje: Rabka Zdrój, Myślenice, Liszki, Skawina, Biertowice, Mszana Dolna, Nowy Targ, Zakopane, Białka Tatrzańska

Czym będziesz się zajmować?

  • Wykładaniem produktów z zachowaniem standardów
  • Utrzymywaniem porządku w miejscu pracy

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Odpowiedzialnego podejścia do powierzonych obowiązków
  • Mobilizacji i zaangażowania
  • Gotowości do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • Braku przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • Mile widziane badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy

Co chcemy Ci zaoferować?

  • Legalne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie w wysokości 17zł brutto za godzinę
  • Pracę w systemie nocnym
  • Wsparcie koordynatora na każdym etapie zatrudnienia