Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku HR Sigma

Bielsko-Biała

, Szlifierz - operator CNC

HR Sigma

Opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży Automotive poszukujemy osoby na ww. stanowisko

Zakres czynności:
• Programowanie i stawianie szlifierek CNC do uzębień kół zębatych Höfler RAPID 900 i Höfler RAPID 2000
Oferujemy:
• Pracę w renomowanej, stabilnej firmie
• Pracę na pełny etat
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

• znajomość rysunku technicznego
• znajomość obsługi komputera
• znajomość narzędzi pomiarowych
• znajomość programowania maszyn
• znajomość budowy koła zębatego
• język angielski (mile widziany)
• znajomość oprogramowania Sinumerik – programowanie dialogowe
• wykształcenie średnie techniczne
• 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• praca w systemie 2 zmianowym

Dodatkowe umiejętności:
• obsługa suwnicy (sterowanie bezprzewodowe) wymagane do obsługi maszyny

Oferujemy

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV.

Gwarantujemy pełną dyskrecję.
Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów.
Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”
oraz
„Wyrażam zgodę dla Agencji zatrudnienia HR-SIGMA na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie i wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w zakresie niezbędnym dla realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, selekcji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poźn. zm.).”