Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR
Bełchatów

Opis stanowiska

Zadania na w/w stanowisku:
- Obsługa cudzoziemców (rekrutacja, pozyskiwanie pozwoleń na pobyt i pracę, pomoc w relokacji, dopełnianie wszelkich formalności urzędowych).
- Obsługa ubezpieczeń grupowych  i  pakietu medycznego.
- Przygotowywanie, prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji osobowej pracowników.
- Wystawianie umów, świadectw pracy i innych dokumentów pracowniczych.
- Przygotowywanie dokumentów kadrowych i nadzór nad ich obiegiem.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.
- Mile widziana wiedza w zakresie regulacji prawnych dotyczących zatrudniania cudzoziemców.
- Znajomość przepisów Prawa Pracy.
- Samodzielność, dobra organizacja pracy i komunikatywność.
- Dobra organizacja czasu pracy oraz terminowość.

Oferujemy

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.
- Wynagrodzenie 3350 zł brutto.
- Rozwój zawodowy.
- Pracę w zgranym i dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze.