Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Legalna Praca dla Opiekunek Osób Starszych w Niemczech

Katowice

, Medcare&home24

Legalna Praca dla Opiekunek Osób Starszych w Niemczech
Katowice

Opis stanowiska

Poszukujemy osób chętnych podjąć pracę przy opiece nad seniorami oraz osobami niepełnosprawnymi. Przyjmujemy zgłoszenia z terenu całej Polski.

Posiadamy 10-letnie doświadczenie w świadczeniu usług rekrutacyjnych oraz zatrudnianiu Opiekunów i Opiekunek w Niemczech.

Wymagania

Wymagania
-komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
-miłe usposobienie,
-otwartość na ludzi
-wysoka kultura osobista

Oferujemy

Oferujemy
-legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
-konkurencyjne wynagrodzenie zależne od znajomości języka oraz stanu pacjenta (od 800 do 1400 euro netto)
-krótki czas oczekiwania na ofertę,
-organizację transportu do podopiecznego oraz powrót,
-opiekę koordynatora w Polsce i Niemczech,
-zakwaterowanie i wyżywienie,
-wsparcie podczas trwania oferty.

Podczas doboru ofert bierzemy pod uwagę nie tylko wymagania przyszłych podopiecznych, ale też osobiste oczekiwania naszych pracowników, które są dla nas równie ważne.