Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Analityk Biznesowy IT

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Analityk Biznesowy IT
Katowice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta software house’u, realizującego projekty dla klientów krajowych i zagranicznych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: okolice Katowic

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • audyt przedwdrożeniowy procesów produkcyjnych i systemowych w zakładach klientów firmy, pod kątem optymalnego dopasowania tworzonego oprogramowania,
  • przygotowanie dokumentacji przedwdrożeniowej, zawierającej m.in. kompletną analizę systemową,
  • analizowanie wymagań funkcjonalnych/biznesowych stawianych systemowi, identyfikacja wymagań i określenie potrzeb klienta, w tym uzgadnianie funkcjonalności systemu,
  • przygotowywanie propozycji systemu indywidualnie dopasowanego do potrzeb klienta - modelowanie systemu,
  • analiza i opis systemów informatycznych klienta,
  • współpraca z developerami,
  • koordynacja projektów wdrożeniowych,
  • udział w spotkaniach handlowych w roli doradcy technicznego.

Wymagania

  • doświadczenia zawodowego obejmującego proces analizy przedwdrożeniowej systemu informatycznego,
  • bardzo dobrej znajomości systemów ERP,
  • wiedzy w zakresie procesów produkcyjnych oraz znajomości narzędzi jakościowych i optymalizacyjnych (Lean Management),
  • wysokich umiejętności analitycznych, komunikatywności, otwartości i łatwości budowania trwałych relacji z klientami,
  • dobrej znajomości j. angielskiego,
  • otwartości na podróże służbowe,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej w zależności od preferencji kandydata - w pełnym wymiarze czasu pracy w     dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • elastyczne godziny pracy i dużą swobodę działania,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (np. Multisport),
  • wsparcie pozostałych członków zespołu, szkolenia, możliwość   realizacji własnych pomysłów,
  • samochód służbowy.