Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Katowice
    (40-006)

Praca na stanowisku Praca przy montażu-wysokie zarobki

Cała Polska

, FlessarSA

Praca przy montażu-wysokie zarobki
Cała Polska

Opis stanowiska

  • Szukasz lekkiej pracy fizycznej-napisz do nas. Oferujemy: pracę na umowę (cały etat/część etatu - praca dorywcza lub na stałe), pracę wykonywaną zdalnie, wysokie wynagrodzenie. Rejon: cała Polska

Wymagania

Oferujemy

  • Szukasz lekkiej pracy fizycznej-napisz do nas. Oferujemy: pracę na umowę (cały etat/część etatu - praca dorywcza lub na stałe), pracę wykonywaną zdalnie, wysokie wynagrodzenie. Rejon: cała Polska.