Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister Inżynier

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-176)

Praca na stanowisku ASYSTENT DORADCY TECHNICZNO-HANDLOWEGO

Gdańsk

, Hestor

Opis działalności firmy

Firma Hestor od ponad 10 lat działa na ogólnopolskim rynku branży wentylacyjnej. Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i sprzedaż central wentylacyjnych i rekuperatorów, oraz dystrybucja osuszaczy powietrza marki DanVex i Fast. Naszymi klientami są zarówno duże przedsiębiorstwa, jak również mniejsze firmy funkcjonujące na rynku branży wodno-kanalizacyjnej.

ASYSTENT DORADCY TECHNICZNO-HANDLOWEGO
Gdańsk

Opis stanowiska

Do zadań pracownika na stanowisku Asystenta Doradcy Techniczno-Handlowego należeć będzie:

  • monitoring i analiza rynku branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej,
  • monitoring działań firm konkurencyjnych,
  • przygotowywanie, wdrażanie oraz monitorowanie działań marketingowych,
  • podejmowanie działań mających na celu utrzymywanie kontaktu z dotychczasowymi klientami firmy i budowanie dobrych relacji,
  • prezentowanie oferty firmy,
  • uczestniczenie w rozmowach handlowych,
  • uczestniczenie w procesie przygotowywania, przedstawiania i negacjowania warunków handlowych,
  • uczestniczenie w procesie realizacji zamówień, z uwzględnieniem jego aspektów logistycznych,
  • raportowanie wyników pracy.

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

  • wykształcenia wyższego: Politechnika, Wydział: Inżynieria Środowiska lub Mechaniczny,
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office, AutoCad,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • prawa jazdy kat. B,
  • dokładności, sumienności, rzetelności,
  • zaangażowania, dyspozycyjności, samodzielności, komunikatywności.

Mile widziana będzie również praktyczna znajomość branży artykułów wentylacyjnych.

Oferujemy

Kandydatom oferujemy odpowiedzialne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego. Pracę wymagającą, ale przynoszącą wiele zawodowej satysfakcji.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

CV należy przesłać na adres: biuro@hestor.pl