Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Antweripa
    (Belgia)

Praca na stanowisku Cieśla szalunkowy - Belgia

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Cieśla szalunkowy - Belgia
Antweripa

Opis stanowiska

Dla naszych Klientów, duzych firm budowlanych i deweloperskich z regionu Limburgii w Belgii (Genk, Hasselt, Arendonk, Turnhout, okolice Antwerpii), poszukujemy doświadczonych cieśli szalunkowych oraz brygad do stałej współpracy na umowę o prace.

- szalowanie stropów, schodów, podciągów, ścian, szybów windowych

- szalowanie za pomoca szalunków systemowych, przede wszystkim Doka, Peri, Skydeck

- prace betoniarskie

- elementy prac zbrojarskich

Wymagania

- doświadczenie w pracy z szalunkami systemowymi

- doświadczenie w pracy zespołowej

- chęć do podjęcia stałej współpracy na umowie o pracę

- komunikatywna znajomość język angielskiego

- prawo jazdy i własny samochód- zwroty za paliwo na podstawie kilometrówki

Oferujemy

- min 15,72 EUR/h- wyższą stawkę negocjujemy indywidualnie

- czeki zywnościowe

- mieszkanie służbowe- 60 EUR tygodniowo, pokój indywidualny z internetem

- wszystkie benefity związane z umową o pracę w Belgii

- stały kontakt z koordynatorem, pracownik jest dla nas najważniejszy