Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Augustynów
    (62-410)

Praca na stanowisku Szef kuchni/Kucharz - praca w 3-gwiazdkowym hotelu

Cała Polska

, Active Medica

Opis działalności firmy

Firma Active Medica Personal prowadzi działalność od 2010 roku.
Jesteśmy przekonani, że pomożemy także i Tobie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub drogą elektroniczną. Świadczymy usługi konsultingowe zarówno osobom poszukującym pracy, jak i pracodawcom. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 9754.

Szef kuchni/Kucharz - praca w 3-gwiazdkowym hotelu
Cała Polska

Opis stanowiska

Dokładny zakres obowiązków podajemy podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kucharz
  • Umiejętność przyrządzania potraw według receptur
  • Pasja do gotowania
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szansa podnoszenia kwalifikacji zawodowych