Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Racibórz
    (47-400)

Praca na stanowisku Cieśla szalunkowy

Racibórz

, Euro Labora

Cieśla szalunkowy
Racibórz

Opis stanowiska

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) poszukuje do pracy na terenie Austrii fachowców na stanowisko:

Miejsce pracy: Austria

Zadania:
- wszystkie prace związane z szalunkami

Wymagania

Wymagania:
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy

Oferujemy:
- umowę o pracę na austriackich warunkach
- pełny pakiet socjalny (kindergelt)
- atrakcyjne wynagrodzenie (13 i 14 pensja, urlopowe i świąteczne)
- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy